Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Beyond SkylineRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
AloneRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0