Titles you rated
The HuntRated ★ 4.5
Wonders of the Solar SystemRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0