Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0