Series
Ratings
43
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0