Movies
Ratings
55
Shin GodzillaRated ★ 2.0- Love Strikes!Rated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0