Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
CatsRated ★ 4.5
TimingRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 5.0