Titles you rated
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 1.5
IRISRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0