Movies
Ratings
27
MissingRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
DheepanRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.5
BurlesqueRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0