Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0