Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.5