Movies
Ratings
924
Out of the FurnaceRated ★ 2.5
Kidnapping StellaRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Triple FrontierRated ★ 2.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.5
FelonRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0