Titles you rated
- 윤하, 일본을 담다Rated ★ 3.5
Listen to Me, Girls. I'm Your Father!Rated ★ 4.0- Aria the Scarlet AmmoRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.5
Accel WorldRated ★ 4.0- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.5
- The World God Only KnowsRated ★ 4.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.0
- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.5
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
AnotherRated ★ 3.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5