Movies
Ratings
17
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 4.5