Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 2.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 0.5
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 1.0- 블리치Rated ★ 1.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 0.5