Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.0