Titles you rated
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5