Movies
Ratings
158
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5