Titles you rated
R-PointRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0