Series
Ratings
63
PastaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5