Movies
Ratings
358
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0