Series
Ratings
61- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5