Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.0