Titles you rated
Dior and IRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5