Movies
Ratings
118
Let Me InRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5