Movies
Ratings
13
A Better TomorrowRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 1.0
The WhistleblowerRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
50/50Rated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 1.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0