Series
Ratings
28
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
 - My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
 
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
 - InuYashaRated ★ 4.0
 
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
 - InuYashaRated ★ 4.0
 
The ProducersRated ★ 4.5