Movies
Ratings
107
The Incredible HulkRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0