Series
Ratings
31
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Hi My SweetheartRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5