Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The VowRated ★ 5.0