Movies
Ratings
331
The Last BlossomRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0