Series
Ratings
96
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
CallsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0