Movies
Ratings
261
A Traveler's NeedsRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 4.5
HahahaRated ★ 4.0
GrassRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0