Series
Ratings
92
ClickbaitRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Criminal: UKRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5