Movies
Ratings
106
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.5
BraveRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
AlienRated ★ 1.5
Penguins of MadagascarRated ★ 1.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5