Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0