Movies
Ratings
93
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0