Titles you rated
- Precious FamilyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 5.0
Jang Yeong SilRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.5