Movies
Ratings
1309
MidsommarRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5