Movies
Ratings
30
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
FriendRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
UpRated ★ 1.0
LeonRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.0