Movies
Ratings
504
Truth or DareRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0