Series
Ratings
66
TakenRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 4.0