Movies
Ratings
17
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0