Movies
Ratings
443
Hunter KillerRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 2.0