Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 1.0- Baby's Day OutRated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 1.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 1.0
Raging BullRated ★ 1.0
Three KingsRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0