Titles you rated
City HunterRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5