Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5