Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0