Titles you rated
Tower HeistRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Candy JarRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5