Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5