Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My DaemonRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5